В Охматдиті проходить реабілітацію підліток з Херсонщини, який залишився без руки після російських обстрілів (фото)

Чотирнадцятирічний хлопець з Херсонщини, який втратив руку через російський обстріл, отримав біонічний протез та проходить реабілітацію в Охматдиті. Про це повідомили на сторінці НДСЛ Охматдит в Facebook.

“Артур пережив російську окупацію Херсонщини. А після деокупації потрапив під російський обстріл. В нього сильно постраждала ліва рука, яку прийшлось ампутувати. Хлопцю в Херсоні ампутували ліву руку вище ліктя, а потім направили у НДСЛ «Охматдит». За лікування підлітка взялися спеціалісти відділення мікрохірургії Охматдиту та інші медики лікарні. Пізніше реабілітологи та психологи розпочали роботу з фізичного та морального відновлення і підготовки хлопця до протезування, на що знадобилося пів року“, – йдеться в повідомленні лікарні.
Високофункціональний протез руки з біонічною кистю Артуру виготовили в Стеценко Центрі протезування. До державного фінансування долучились американська некомерційна організація Nova Ukraine, центр реабілітації та протезування Superhumans Center.
Тепер з Артуром продовжать займатися спеціалісти Охматдиту, аби він навчився користоватися протезом у повсякденному житті. Артур вже може взяти яблуко та цукерки, переставити стакан з водою, взяти коробку з сірниками, відірвати виноградину та потиснути руку“, – йдеться в повідомленні.