В окупованому Росією Генічеську проводять пропагандистські заходи для дітей і підлітків (фото)

На окупованій частині Херсонської області в місті Генічеську, почало активно працювати «Російське товариство «Знання», яке з 2016 року є не просвітницькою, а суто пропагандистською і повністю підконтрольною  Росії організацією. Про це повідомляє Центр журналістський розслідувань.

Під егідою «Знання» в навчальних закладах організовуються заходи з нагоди значних історичних подій, і під час цих заходів проводиться пропагандистська обробка дітей та підлітків.

“В школі №2 Генічеська провели захід, який пропагандистські медіа назвали «перший Херсонський регіональний історичний марафон «На Захід!»”, – йдеться в повідомленні розслідувань.

“Старшокласникам читали лекції, основною темою яких був перетин радянськими військами в березні 1944 року кордону СРСР і початок боїв Червоної армії з військами фашистської Німеччини на території Європи”, – повідомляють пропагандисти.

Можна сказати, що історичні події під час цього заходу були лише приводом для пропагандистської обробки школярів. Бо теперішня російська пропаганда базується серед усього іншого і на паралелях між подіями Другої світової війни і теперішніми подіями в Україні. При цьому Росія та збройні сили РФ маніпулятивно асоціюються з СРСР і Червоною армією, а Україна та її партнери на різних континентах – з гітлерівською Німеччиною та її союзниками.

Під час заходу в Генічеську виступив колаборант Ігор Телегін, якого представили «ветераном Афганської війни».

«Порятунком світу» було створення після Другої світової війни «соціалістичного табору» з країн, підконтрольних Радянському союзу, і поділ світу на два табори, які протистояли один одному протягом понад чотирьох десятирічь.

Крім того, школярам розповідали про «злочини Київського режиму на Донбасі», тобто велася вже неприхована пропагандистська обробка. Пропагандистською складовою був і прийом в «юнармійці», який відбувся під час заходу.