Важлива інформація для жителів Бериславщини, які опинилися у зоні підтоплення внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС

До жителів Бериславщини, які опинилися у зоні підтоплення внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС, з важливою інформацією, звернувся на своєму Telegram-каналі голова Бериславської РВА Володимир Літвінов.

Через підтоплення в населених пунктах Бериславського району – є висока ймовірність натрапити на російську фугасну міну (ЯРМ). Вона має вигляд трьохлітрового газового балону сірого кольору і з хрестовиною зверху. Також вона містить два з половиною кілограми тротилу всередині. 

“Особливості такої фугасної міни – вона може бути покритою корозією, водоростями або ракушкою. Хрестовина може бути відсутньою, вона з часом відгниває. Принцип дії – контактний. Зусилля для спрацювання від 0.6 до 0.9 кг”, – йдеться в повідомленні голови РВА.

Якщо ви побачили вибухонебезпечний предмет в жодному разі не чіпайте його, відійдіть на безпечну відстань та повідомте про знахідку правоохоронців або рятувальників: за номерами телефонів: 101 або 102.