Верещук закликала жителів Херсонської області виїздити через окупований Крим

Ірина Верещук закликала жителів Херсонської області виїздити через окупований Крим. Міністерка пояснила, що це особливо стосується сімей з дітьми.  Відповідну інформацію віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України озвучила 20 червня. Це трапилось після того, як окупанти заблокували виїзд із Херсонщини, повідомляє 24 канал.

“Виїдьте, будь ласка, бо наша армія обов’язково деокуповуватиме ці землі. Наша воля це робити є непохитною. І дуже-дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти”,
– пояснила міністерка.

Ірина Верещук запевнила, що люди не порушать закон, якщо виїдуть через тимчасово окупований Крим. Міністерка пояснила, що наразі це ледь не єдиний коридор, яким можна виїхати з Херсонщини”

“Отже, якщо є можливість, виїдьте, особливо з дітками”, – запевнила Ірина Верещук.Посадовиця пояснила, як можна діяти надалі: щойно потрапите на територію третіх країн – Європейського Союзу чи інших – треба звернутись у будь-яке консульство або знайти можливість зателефонувати в міністерство; навіть без жодних документів вас впустять усі країни; якщо буде потрібно, влада виготовить документи, передасть в консульство, де люди будуть перебувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *