Війська РФ на лівому березі Херсонщини готуються до оборони

На Херсонщині на лівому березі Дніпра угруповання російських військ готуються до оборони. Вони постійно передислоковуються через ураження Сил оборони у відповідь на їхні атаки правобережжя. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівниці об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталії Гуменюк.

Робота Сил оборони по логістиці росіян також підірвала їх готовність. Проте військ РФ підтягують резерви, дуже маленькими партіями, і готуються до оборони.

“Ми не схильні недооцінювати російські війська. Знаємо, що вони можуть бути знесилені кинуті в атаку, тому що їхнє військово-політичне керівництво не жаліє свого війська. Тому ми готові до будь-якого розвитку подій. А до місцевого населення, зокрема правобережжя звертаємося, щоб були дуже обережними, оскільки обстріли посилились”, – заявила Гуменюк.

Щодо чисельності російських військових на лівобережжі, то їх достатньо багато, каже керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“Ми не можемо зараз виголошувати цифри, які маємо. Знаємо, що частину російських військ вони все ж таки притягнути на схід, де їм потрібна підтримка, оскільки вони втрачають свої ресурси там досить швидко. Проте росіяни усвідомлюють, що їм потрібно тримати досить потужне угрупування на півдні. Оскільки тут результати нашої роботи їх в цьому переконують”, – говорить Наталія Гуменюк.