Військові РФ змушують херсонського політв’язня йти на війну проти України

Військові РФ змушують херсонського політв’язня Володимира Якименка йти на війну проти України. Про це пише Суспільне посилаючись на слова дружини  Володимира Альони Якименко, які вона написала на особистій сторінці у Facebook.

“Знову люди Пригожина приїздили у колонію, де перебуває мій чоловік, в пошуках нових добровольців. З їхніх слів, саме з цієї колонії, 70% повернулися в пакетах. Дивно правда, як після цього, можна знайти добровольців, які бажали б піти воювати, хоча чому тут дивуватися”, – написала жінка.

Перший раз Володимира просто закривали в клубі, а цього разу змушували йти слухати заклики про те, що потрібно вбивати українців.

“Спочатку двоє співробітників колонії, а згодом ще троє силоміць змушували Володимира вийти. Він відмовився і сказав, що не терорист, любить свою країну і не збирається воювати проти свого народу. Був скандал, але Володимиру вдалося залишитися в бараці”, – написала жінка.

Альона Якименко подробиць або нових деталей не має. Відомо лише те, що охочих йти на війну набагато менше.

“Володимиру пообіцяли повернутися ще раз і погрожували забрати примусово. Я не все знаю, багато чого чоловік мені не каже, щоб не хвилювалась. Говорить тільки що щось сильно загрожує його безпеці”, – відповіла дружина політв’язня.