На окупованій Херсонщині знову виходить “Наддніпрянська правда”

Окупаційна адміністрація Херсонської області відновила видання газети “Наддніпрянська правда”, яка виходила в Херсоні під час окупації і була одним з основних пропагандистських засобів впливу росіян і колаборантів. Про це пише Мост на своєму сайті.

Однак редакційна політика видання дещо змінилася. На відміну від випусків “Наддніпрянської правди”, які виходили під час окупації Херсона і частини області на правобережжі Дніпра, немає публіцистики про укронацистів та іншого бруду.

Можна припустити, що росіяни готують нові важелі впливу для пропагандистів і ще не визначилися з деталями. Тому наполегливо радять своїм читачам поки що обмежуватися офіціозом і рекомендаціями для евакуйованих.

Також невідомо, хто зараз очолює видання. Можливо, на посаді редактора окупанти лишили Олега Грушка, якого наприкінці листопада бачили на поки що окупованій частині Херсонщини, в місті Скадовську.

Зараз пропагандисти мають проблему з кадрами, бо російські журналісти відмовляються їхати на Херсонщину після фактично вбивства росіянами продюсера Олега Клокова який працював на телеканалі “Таврія” і загинув під час обстрілу переправи біля Антонівського мосту.

Тому, скоріше за все, 60-річний прихильник СРСР та Росії Грушко все ще лишається цінним кадром для росіян.