Військовослужбовець Херсонського прикордонного загону на початку повномасштабної війни врятував десятки життів

Військовослужбовець Херсонського прикордонного загону Андрій Глущик на початку повномасштабної війни Росії на території України врятував десятки життів. Про військовослужбовця написали в Херсонському 79-ому прикордонному загоні Держприкордонслужби на сторінці в Facebook.
24 лютого Андрія Глущика підняли за тривогою та повідомили, що російська армія на бойовій техніці прорвалася з боку Криму та рухається на Херсонщину. Прикордонники були готові здійснювати маневрену оборону та висуватися на рубіж для заняття вогневих позицій. Виконуючи обов’язки старшого машини, Андрій одразу вирушив на кордон до своїх побратимів, тому що розумів – вони перебувають під тиском російської техніки. Незважаючи на масштабний наступ російських окупантів, в повному оточені, Андрій все-таки дістався до своїх хлопців та допоміг шістьом військовослужбовцям Збройних Сил України вирватися з російського оточення.
 “Повертаючись до підрозділу на моєму шляху виднілася російська колона, яка налічувала більш, як сто одиниць броньованої техніки. Проїхавши певну відстань, я побачив у заднє скло авта ще декілька машин російських окупантів, які з кожною секундою ставали все ближче та ближче. Російський БТР, що їхав попереду мене, вже почав розвертати свій кулемет в мій бік, розуміючи, що іншого шляху немає, я вирішив йти на обгін та якомога швидше дістатися до занятих вогневих позицій. Це рішення й врятувало нам життя”,- говорить прикордонник.
Через таких сміливих військовослужбовців, які ризикуючи власним життям йдуть на порятунок інших воїнів, немає сумнівів, що перемога над російськими окупантами буде за нами, але для цього потрібна командна робота.