Військовослужбовець ЗСУ розповів про визволення Херсона (відео)

Військові, які перші ввійшли в Херсон в листопаді 2022 року, дуже хотіли зустріти там росіян, але виявилося, що російські війська вже втекли з міста. Про це пише МОСТ, посилаючись на розповідь військовослужбовця 28-ї ОМБр з позовним «Курт» для Військового телебачення України. 

Військові цього підрозділу встановили синьо-жовтий стяг на будівлі кінотеатру «Україна» в центрі міста.

“Це – найкраща перемога у війні, коли навіть не вдається зустрітися з противником, так швидко він тікає від тебе”, – каже військовий, розповідаючи про визволення Херсона від російських окупантів.

«Курт» та його побратими, зайшовши в Херсон, дісталися узбережжя Дніпра, бо хотіли «хоч там привітати росіян з відступом», але не змогли цього зробити, бо побачили, що російські окупанти прикривалися цивільними людьми.

“Вони перетинали річку: хто – на вкрадених в Херсоні човнах та катерах, хто – на саморобних плотах. Дехто не зміг доплисти до лівого берега”, – розповідає військовий.

«Курт» на війні з 2014 року. Виконував бойові завдання у складі розвідувального та снайперського підрозділів по всій лінії зіткнення на сході України.  З початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, командує мобільною групою 28-ї бригади. Разом з побратимами виконували бойові завдання з оборони Одеси, Миколаївщини, а також брали участь у контрнаступі Сил оборони України та звільнені Херсона. Одним із перших зайшов у місто і встановив синьо-жовтий стяг на будівлі кінотеатру «Україна».