Вінницькі правоохоронці працюють у деокупованій Херсонщині

Співробітники відділу криміналістичного забезпечення поліції Вінниччини на деокупованих територіях в складі зведених загонів вони фіксували злочини вчинені російськими військовими у Київській, Харківській та Херсонській областях. Про це повідомили в ГУ НП  Вінницької області.

Після звільнення півдня від російських військових, співробітники відділу криміналістичного забезпечення поліції Вінниччини поїхали нести службу на звільнені українські території. Вони працюють для того, щоб не залишити поза увагою жодного злочину вчиненого російськими військовими.

“Разом з колегами з інших областей вони збирають та вилучають речові докази злочинів, що вчинили російські війська. Почергово обстежують деокуповані міста та села, оглядають території, будинки та подвір’я місцевих мешканців, в яких розкрадали, вбивали та катували місцевих жителів. Криміналісти фіксують пошкодження будинків, досліджують місця обстрілів, знаходять та обстежують місця захоронення цивільних осіб та військових для подальшої ексгумації тіл”, – повідомили у поліції.