Волонтерка розповіла, як на лівобережжі протидіють російській окупаціїокупації

На Херсонщині в тимчасово окупованих містах Таврійськ та Нова Каховка, селах Маячка, Любимівка, Дніпряни та селищі Нижні Сірогози на початку січня почали з’являтися синьо-жовті стрічки. Так жителі протидіють російській окупації. Про це Суспільне довідалось від однієї з волонтерок.

“В нас є багато власних секретів, які ми можемо розповісти тільки після перемоги. Мені страшно розвішувати стрічки, хоча, що тут такого? Але я розумію, що мене можуть взяти в полон або вбити. Я навчилася долати цей страх. Боюсь і роблю. Мабуть, це і є складові нашої сміливості”, – розповідає 27-річна волонтерка в окупації.

Жінка навчилась в’язати стрічки, ховаючи руки за спиною. Доставляють на окуповану території стрічки волонтери фонду Support Kherson. Там, куди передати стрічки неможливо, волонтери роблять їх з пакетів або шматочків тканини.

“Зараз ми налагодили систему постачання і підтримуємо українців в окупації. Молодь продовжує справу. І буде продовжувати, допоки останній російський окупант не зникне з нашої землі”, – каже очільник фонду Support Kherson Нісар Ахмад.