Волонтерка з Житомирщини збирає гуманітарну допомогу для Херсонщини (відео)

Волонтерка з Житомирщини збирає гуманітарну допомогу для жителів деокупованого правобережжя Херсонщини. З проханням допомогти до жінки звернувся син, який брав участь у боях за південь та звільняв Херсон. Свою історію волонтерка Наталя Поліщук розповіла Суспільному.

Волонтерка Наталя Поліщук живе на Житомирщині. Займатись волонтерством розпочала з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Спочатку допомогу збирала для військових, бо брат, і старший син – вступили до лав ЗСУ.

“Не можна було стояти осторонь цієї проблеми, тому ми почали працювати. Далі ми перекинулися на гуманітарний вантаж, тому що люди цього потребували”, – каже Наталя.

Син Наталі Роман брав участь у боях за південь, звільняв правобережжя Херсонщини. Двічі був поранений: під Снігурівкою та Білогіркою на Бериславщині. Роман Поліщук – син волонтерки, командир відділення десантно-штурмової бригади ЗСУ. Віськовий ніколи не забуде з якою радістю зустрічали на Херсонщині ЗСУ.

"З проханням допомогти до мене звернувся син". Волонтерка з Житомирщини збирає гуманітарну допомогу для Херсонщини

Роман бачив у яких умовах опинились люди на Херсонщині.

“Я бачив, у яких умовах перебувають українські діти, сім’ї. Як жили до російської окупації, після російської окупації, і що вони потребують суттєвої допомоги. Їжа, одяг, плюс із дітьми треба працювати психологічно”, – каже Роман Поліщук.

З проханням про допомогу для деокупованої частини Херсонщини, Роман звернувся до матері.

“Сина не було на зв’язку кілька днів. Коли він вийшов на зв’язок, я слухала його хвилин 15. Я розуміла, що це були емоції, це були дуже страшні дні для нього. Він мені говорив у трубку – мамо, привезіть автобуси, вивезіть дітей. Напевно, він бачив більше, чим я навіть можу собі уявити”, – каже Наталя Поліщук.

Приєднатись до збору гуманітарної допомоги Наталя попросила жителів Любарського району Житомирщини, в якому проживає. І люди відгукнулись.

“Працює весь район, всі люди, гарно згуртувавшись, допомагають чим можуть – готують їжу, збирають кошти, купують саме необхідне, викладаються на повну”, – говорить Наталя Поліщук.

Посилки з допомогою у Херсоні отримувала місцева волонтерка Наталія Калінка. Їх жінка розвозила у віддалені деокуповані села. Також Наталя Поліщук збирає допомогу для жителів східної України.