Волонтери та правоохоронці допомогли евакуюватись багатодітній родині з Херсона (відео)

Правоохоронці спільно з волонтерською організацією Save Ukraine допомогли виїхати з Херсона матері з чотирма неповнолітніми дітьми до тимчасового притулку, де вони матимуть всі належні умови та підтримку. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
До повномасштабного вторгнення Росії в Україну сім’я проживала у с. Микільське Дар’ївської територіальної громади, однак із перших днів російської окупації сім’я перебралися до Херсона. У зв’язку з постійними обстрілами російською армією обласного центру, мати шукала можливості вивезти дітей у безпечне місце.
“Вказану родину ми знаємо давно, адже опікуємося нею декілька років. Тому коли жінка вирішила евакуюватися з дітьми, вона звернулася до нас по допомогу. Разом із волонтерами ми узгодили можливі варіанти евакуації та подальшого влаштування родини. У визначений день відвезли маму з дітьми на вокзал для подальшого переміщення до безпечного місця. Там їх зустрінуть волонтери, які допоможуть влаштуватися та надаватимуть необхідну допомогу”, -зазначає начальник відділу превенції ХРУП Анатолій Конєв.
Поліція завжди готова прийти на допомогу в питаннях евакуації. Ми рекомендуємо тимчасово виїжджати з небезпечних районів та населених пунктів. Особливо це стосується родини з дітьми.