Воєнні злочини російської армії на Херсонщині за минулу добу (фото)

Минулої доби російська армія обстріляла населені пункти правобережжя Херсонської області 46 раз, випустивши при цьому 320 снарядів з РСЗВ, артилерії, авіації та БпЛА. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Російська армія вкотре обстріляла об’єкти цивільної інфраструктури Херсонського району.
“Російські військові з авіації скинули керовані авіаційні бомби на с. Кізомис та с. Станіслав. Внаслідок цього в Кізомисі пошкоджені приватні будинки. В с. Станіслав бомба поцілила в сільську раду, пошкоджено житлові будинки, гаражі, автомобілі, аптека та магазин. Постраждали десять місцевих жителів, серед яких дитина. В Херсоні російські війська обстрілювали житловий сектор прибережних районів та приміських населених пунктів. У смт Антонівка внаслідок артилерійського обстрілу поранено чоловіка та жінку”, – йдеться в повідомленні поліції.

Російська армія обстріляла також населені пункти Бериславського району.

“Під обстрілами опинилися Бериславська, Новоолександрівська та Милівська територіальні громади. Серед них – м. Берислав, с. Зміївка, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка та с. Качкарівка. Внаслідок російських обстрілів пошкоджено адміністративну будівлю, сільську амбулаторію, житлові будинки та господарські споруди. В с. Качкарівка одна людина дістала поранення, також одна людина поранена в м. Берислав”, – йдеться в поліції.

Поліція відкрила 15 кримінальних проваджень проти злочинів російської армії на Херсонщині за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.