Воєнні злочини російської армії на Херсонщині за минулу добу (фото)

За минулу добу російська армія 71 раз обстріляла правий берег Херсонської області, випустивши при цьому 411 снарядів з артилерії, РСЗВ, танків, БпЛА та авіації. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
“В Херсоні російська армія обстріляла територію заводу та цивільні будівлі в центрі міста, мікрорайони ХБК, Корабел, передмістя та дачні будинки вздовж берегової лінії”, – йдеться в повідомленні поліції.

Обстрілів російської армії також зазнали населені пункти Бериславського району.

“Під обстрілами опинилися Бериславська, Новорайська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – м. Берислав, с. Томарине, с. Новорайськ, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Тягинка та с. Веселе. Внаслідок обстрілів зруйнована церква, пошкоджено житлові будинки, гаражі, автомобілі. Є постраждалі. Біля с. Максима Горького на російській міні підірвався чоловік”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.

За минулу добу поліція відкрила 22 кримінальні провадження проти російської армії за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.