Викраденого активіста Сергія Цигіпу в Криму перевіряє ФСБ

Журналіста, письменника та громадського діяча Сергія Цигіпу із Нової Каховки Херсонської області перевели до слідчого ізолятора в Сімферополі. Про це пише Кримська правозахисна група.

Адвокату Сергія Цигіпи у відповідь на його запит у ФСБ відповіли, що він перебуває в умовах, які виключають загрозу життю та здоров’ю. ФСБ перевіряє відомості про дії, спрямовані на завдання шкоди безпеці РФ під час проведення СВО.

“Сергій Цигіпа – громадський активіст із міста Нова Каховка Херсонської області, керівник громадської організації “Каховський плацдарм”, громадянський журналіст. 12 березня прямував до Таврійська, щоб передати тещі ліки, відтоді зв’язок з ним припинився”, – повідомляють у виданні.

Викрадений 13 березня журналіст Олег Батурін після звільнення розповів, що під час утримання у будівлі Херсонської обласної державної адміністрації чув прізвище Сергія Цигіпи і його голос в одному із сусідніх приміщень для допитів. За інформацією Центру прав людини, станом на початок вересня Сергія Цигіпу тримають у Криму.