Російська армія замінувала окуповану Нову Каховку

Території Новокаховської громади, що на лівобережній Херсонщині, заміновані, повідомив на Радіо Свобода міський голова Володимир Коваленко.

“Лівий берег Дніпра та територія міста заміновані. В населених пунктах, що знаходяться від Криму і які належать до Новокаховської громади, стоять відповідні установки, які стріляють в бік населених пунктів на правому березі Дніпра в бік звільненої території Херсонщини”, – сказав Коваленко.

Більшість людей із міста виїхали, а ті, хто залишився, уникають контактів з окупаційними силами. Російських військових на території Нової Каховки значно менше, ніж до деокупації правобережної частини Херсонщини.

“Росіяни стали менше контактувати з людьми. Вони стали більш активно вивозити майно та обкрадати. Це вивезення обладнання з медичних закладів, навчальних закладів. З приватних торговельних точок, включаючи морозильні камери, холодильники. Здебільшого звертають увагу на це”, – розповів мер Нової Каховки.

З огляду на бойові дії та окупацію міста російськими військами редакція не має змоги оперативно перевірити цю інформацію з незалежних джерел.