Як партизани полювали на окупантів у Херсоні

В Херсоні українські партизани попереджали російських окупантів, що в Україні на них чекає смерть. Про це пише на сайт ТСН.

Після окупації, російські війська розганяли протестувальників сльозогінним газом і пострілами, а активістів заарештовували та катували. Мирні акції протесту ні до чого не привели, і люди перейшли до підпільного опору. Простим громадянам доводилося діяти самостійно.

“Розклеювали по місту різні листівки. Їздили містом і шукали скупчення російських солдатів. Відстежували їхні маршрути й передавали всі дані хлопцям на передовій. Влаштовували теракти, а часом доводилось навіть вбивати”.

В червні у Херсоні вибуховий пристрій, який був прикріплений на дерево, детонував на автомобіль. Водій залишився живий. Після інциденту окупанти заявили про теракт українських партизанів.

“Партизани несли загрозу не лише пересічним російським солдатам, за місяці російської окупації їхніми цілями стали кілька призначених чиновників. Фото колаборантів розклеювалися по всьому місту з обіцянкою наслідків за співпрацю з окупантами.”