З Херсонської області випускають вагітних та хворих – журналіст

Російські окупанти майже нікого не пропускають людей з Херсонської області на підконтрольну територію України. Про це повідомляє журналіст Олег Батурін.
Він пише, що проїхати вдалося небагатьом. Ті, кому вдалося сьогодні проїхати, розповіли, що їх пропустили лише тому, що в одній машині був важкохворий, а в іншій – вагітна на останньому місяці.
“Перспективи пропуску з Херсонщини для тих, хто не може на блокпостах довести, що є важкохворим, або вагітною на останньому місяці вагітності дуже туманні. Попереджають, що чоловіків призовного віку не пропускатимуть – так кажуть орки на блокпостах, ручатися за цю інформацію не можу. Доповнили, що сьогодні вдавалося проїхати деяким людям. У тому числі, чоловікам. Але пропускали “туго”. Знову пощастило більше тим, хто проїжджав найскладніші блокпости першими – люди ночували в селах між Дар’ївкою і Галаганівкою. Трохи пропускали і вдень, але більш “зі скрипом”.
У принципі, нічого нового. В березні люди по кілька днів ночували у Білозерці, щоб проскочити перший блокпост. Зараз усе повторюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *