З обстрілюваних російською армією населених пунктів Херсонської області евакуювано 366 дітей

Поліцейські разом з волонтерами та владою Херсонщини змогли евакуювати 366 дітей з обстрілюваних російською армією населених пунктів області. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
Через складну ситуацію в населених пунктах області діти не мають змоги навчатися та змушені постійно жити в підвалах. Поліція спільно з волонтерами та представниками Херсонської ОВА проводять евакуаційні заходи з небезпечних районів.
“Станом на кінець квітня спеціальні евакуаційні групи вивезли із небезпечних зон області 366 дітей. Щойно припинялися обстріли, сім’ї з дітьми вивозили в броньованих автомобілях, на малечу одягали спеціальні помаранчеві бронежилети та каски. Діяли швидко та злагоджено, адже була дорога кожна хвилина тимчасового затишшя. Найбільше евакуйованих з Херсонського району – 137 дітей, з Бериславського району ми вивезли 131 дитину, 69 – з передмість Херсона та 29 дітей – з двох сіл Каховського району”, – зазначає учасник евакуаційної групи, начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов.
В обстрілюваних російською армією населених пунктах Херсонської області все ще залишаються чимало сімей з дітьми. Поліцейські переконують дорослих евакуйовуватися у безпечні місця та не наражати своїх дітей на небезпеку.