З російського полону звільнили 45 військовослужбовців «Азовсталі» (фото)

Україна повернула з російського полону 45 захисників та захисниць «Азовсталі». Про це на своєму Telegram-каналі повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією.

” Серед 45 військовослужбовців, які повернулися додому –  три жінки. З них 35 рядових і сержантів та 10 офіцерів. Також серед них є воїни, які одружилися під час оборони Маріуполя, на «Азовсталі». Також є і наш воїн, який до широкомасштабного вторгнення Росії в Україну був у полоні росіян протягом двох з половиною років. Згодом він був звільнений з полону та одразу повернувся в підрозділ. Повторно потрапив у полон на «Азовсталі» і сьогодні повертається додому”, – йдеться в повідомленні Андрія Єрмака.

Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції й інших відомств.

“Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції забезпечило звільнених із полону рюкзаками з речами першої необхідності. Національне інформаційне бюро надасть визволеним з полону військовим допомогу у відновленні документів, банківських рахунків та SIM-карт. Посприяє в швидкому зібранні документів для отримання від держави одноразової грошової допомоги в розмірі сто тисяч гривень. Мінреінтеграції також надавасть звільненим з полону жінкам супровід щодо отримання держвиплат і психологічної реабілітації”, – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.