Внаслідок обстрілу російською армією Херсонщини загинуло шестеро працівників ДСНС (фото)

Державна служба з надзвичайних ситуацій втратила шістьох своїх працівників внаслідок обстрілів армією РФ. Про це керівник ДСНС Сергій Крук повідомив на своїй сторінці в Facebook.
Російські військові цілеспрямовано скинули з безпілотника вибуховий предмет на піротехнічну групу, яка працювала поблизу населеного пункту Херсонської області. За фактом загибелі працівників ДСНС внаслідок обстрілу РФ на Херсонщині відкрито кримінальне провадження.
“Під час виконання завдань з розмінування території на Херсонщині, наші піротехніки потрапили під російський обстріл. Шестеро наших спеціалістів загинули. Ще двоє отримали поранення та госпіталізовані. Знищена техніка. Російська армія продовжує порушувати всі норми міжнародного права, обстрілюючи працівників ДСНС, які не перший місяць намагаються розмінувати територію, яку російські окупанти щільно закидали боєприпасами”, – йдеться в повідомленні Сергія Крука.
Світ повинен про це знати!
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).