В херсонському сервісному центрі МВС вже зареєстрували майже 700 авто і видали понад 900 посвідчень водія

У Херсоні сервісний центр МВС повністю відновив роботу три місяці тому, зараз надають такі ж послуги. За три місяці роботи сервісний центр МВС зареєстрував близько 700 транспортних засобів та видав понад 900 нових посвідчень водія. Про це Суспільному розповів начальник регіонального обласного сервісного центру МВС Олександр Хоменко.

Сервісний центр роботу в Херсоні відновив 22 грудня, в січні та лютому відкрили ще два центри в області.

“Основним попитом на теперішній час є перереєстрація транспортних засобів та поновлення документів, посвідчення водія, які були втрачені або викрадені росіянами. На даний час відновлена робота прийняття теоретичних іспитів з ПДР. В подальшому планується відкриття і практичного прийняття іспитів ПДР”, – говорить начальник регіонального сервісного центру МВС області Олександр Хоменко.

Прийом практичних іспитів з навичок керування не ведеться через підвищену небезпеку. Треба слідкувати за нашою сторінкою у Facebook та за нашим сайтом, і як тільки з’явиться можливість надавати таку послугу, то про це проінформують. Також у сервісному центрі МВС зараз оформлюють автівки, які в область передали, як гуманітарну допомогу. Крім цього тут проводять експертні дослідження.

“Зараз власник транспортних засобів на початку звертається до працівників експертної служби. Ми проводимо дослідження транспортного засобу, реєстраційних документів, після чого протягом десяти діб в будь-якому сервісному центрі на території України власник може вже без транспортного засобу звернутись і провести реєстраційну операцію”, – говорить заступник директора херсонського науково-дослідного центру МВС Сергій Гребенков.