В Херсоні працюватиме пересувний діагностичний трейлер від медичної місії ІNTERSOS

Медична місія ІNTERSOS розпочинає свою медичну місію в Херсоні 29-30 березня. Медичний пересувний діагностичний трейлер з необхідним оснащенням для огляду пацієнтів виїжджатиме також у старостинські округи. Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація на своїй сторінці в Facebook.

“Будуть охоплені навіть найбільш віддалені від обласного центру старостати. Таким чином жителі громади зможуть пройти обстеження, отримати медичні висновки та медикаменти безкоштовно. Робота мобільної поліклініки буде побудована із врахуванням правил безпеки, як для медиків, так і для жителів громади. Розклад приймання пацієнтів буде організовано таким чином, щоб уникнути скупчення людей. На перших етапах прийом буде вести сімейний лікар. Надалі, у разі потреби, мобільна бригада доповниться педіатром, а також спеціалістами вузького профілю”, – йдеться в дописі.

Весь проєкт розрахований на три місяці, заплановано, що виїзд в округи відбуватиметься один-два рази на тиждень. Дату приїзду пересувного діагностичного центру можна дізнатись у старостаті.