Затримали чоловіка, який закликав підприємців Херсонщини робити перереєстрацію бізнесу під законодавство РФ

Так званого, керівника податкової служби Херсонської області будуть судити за фактом колабораційної діяльності. Чоловік під час окупації, закликав місцевих підприємців робити перереєстрацію бізнесу під законодавство РФ. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

“Під час окупації, херсонець пішов на співпрацю з військовими РФ та добровільну обійняв посаду виконувача обов’язки керівника податкової служби Херсонської області. Чоловік керував даним органом, брав участь у публічних заходах окупаційної влади та закликав бізнесменів робити перереєстрацію за законодавством РФ та відкривати рахунки в російському банку. На даній посаді обвинувачений виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в новоствореному податковому органі російських окупантів. Брав участь у публічних заходах організованих окупаційною владою, де закликав представників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців перереєструватися за російським законодавством, відкривати рахунки у підконтрольному РФ банку аби законно провадити свою діяльність на території області”, – йдеться в повідомленні.

За це підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.