Зеленський про майбутнє Херсона: “Ми свого не віддамо”

Ті, хто допомагає окупантам в організації референдуму, будуть відповідати. Про це у своєму зверненні сказав Президент Украни Володимир Зеленський. 

“З’являється все більше інфоримації про те, що окупанти готуються до псевдореферендумів у зайнятих ними районах Gівдня. Всі, хто допомагає окупантам хоч якось реалізувати цей їхній намір, будeть відповідати. Позиція нашої держави: ми свого не віддамо”, – сказав він.

Він додав, що ситуація на Донбасі залишається дуже важкою.

“Наша армія робить усе можливе, щоб зупинити російський терор і завдати окупантам якнайбільших втрат. Авдіївка, Піски, Марʼїнка, Бахмутський та інші гарячі напрямки в Донецькій області забирають основні зусилля і, на жаль, багато життів. Важко й на Харківщині, на півдні нашої країни, де окупанти намагаються сконцентрувати сили.

Ключове зараз, як і раніше, – це зброя для нашої оборони, зброя від партнерів. Щодня й без будь-яких пауз працюємо для посилення постачання зброї, для того, щоб відправляти на передову більш потужні й далекобійні системи. І на тижні очікуємо новин від партнерів щодо пакетів підтримки”, – йдеться у зверненні.