ЗСУ на Херсонщині відкинули російські війська на східний берег Інгульця

Український контрнаступ на Херсонщині, ймовірно, відкинув російські війська на східний берег Інгульця. По це повідомляє Суспільне з посиланням на американський Інститут вивчення війни.

Геолокаційні дані з безпілотника підтверджують, що Збройні Сили України вели контрнаступ поблизу Старосілля – населеного пункту на східному березі річки Інгулець. Це за 12 км на південь від північної території, контрольованої російськими військами.

Американський Інститут вивчення війни в оцінці наступальної кампанії військ РФ за 2 червня не може самостійно підтвердити ці територіальні зміни, але припускає, що українські захисники захопили західний берег Інгульця і можуть обстріляти трасу, якою здійснюється постачання військ РФ.

За оцінкою експертів ISW, російські сили вживають заходів, щоб запобігти подальшому контрнаступу українських військ на західному кордоні Херсонсько-Миколаївської області.

Південне оперативне командування повідомило, що українські сили планують контрнаступ у Миколаївській області та 2 червня вели важкі бої з російськими військами у 66 км на схід від Миколаєва.

Російські сили завдали ракетного удару по залізничному мосту на північний захід від Миколаєва, ймовірно, щоб запобігти перекиданню українських сил і техніки в цьому районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *