ЗСУ показали, яку техніку кинули окупанти на Херсонщині

Десятки одиниць техніки були покинуті росіянами на Херсонщині в абсолютно справному технічному стані або з незначними несправностями. На рахунку одного з підрозділів 59 бригади вже понад 10 трофейних танків. Про це розповідають на сторінці оперативного командування “Південь”.

Російський Т-80БВМ був пошкоджений у бою на напрямку Каховка — Березнегувате, а російський екіпаж його покинув.

“Маневрений та потужний танк 2021 року виробництва, проїздив не більше як 500 км, але був підбитий з ПТРК нашими воїнами. Це модернізований Т80-БВ, який використовує шасі від Т-80. Він має вертолітний двигун — 1200 кінських сил. Швидкість їзди вперед до 80 км/год. Задній хід — до 20 км/год. Башта від Т-64. Має гармату 2А26 та можливість стрільби керованими танковими снарядами. Зараз проходить відновлення, а через декілька тижнів служитиме ЗСУ”, — розповідає командир танка Максим.

Окрім таких цікавих зразків, парк ЗСУ поповнився ще двома машинами Т-72Б, які становлять основу танкових підрозділів зс рф. Також воїни розповідають, що багато розбитої та спаленої російської техніки стають «донорами» для українських танків.

“Ми реабілітуємо танки, лагодимо ворожу техніку, з їхніх деталей ремонтуємо свою. Так би мовити, створюємо додаткову вогневу міць. Можна багато чого корисного звідти взяти. Гусениці, катки, борти, болти, шурупи та різні розхідні запчастини — все згодиться”, — ділиться військовослужбовець «Мексиканець».