Зрадниця з Херсона видавала людям пенсії рублями

Колишній завідувачці відділу Пенсійного фонду в Херсонській області повідомлено про підозру у колабораціонізмі. Про це повідомлено на сайті Херсонської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури колишній завідувачці одного з відділів Головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 ККУ.

“За даними слідства, підозрювана погодилась на співпрацю з окупаційною владою країни-агресора. У період воєнного стану вона добровільно займала посаду в Пенсійному фонді окупаційної влади”

Жінка організувала видачу пенсійних виплат в розмірі десять тисяч рублів, займалась добором працівників та виконувала інші функції, забезпечуючи роботу фонду. Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваної у розшук та обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
“За добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, закон передбачає покарання – до десяти років ув’язнення з позбавленням права від 10 до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з можливою конфіскацією майна.”