ЗСУ завдали 10 авіаційних ударів та знищили понад сотню окупантів

Склади боєприпасів та особовий склад російських окупантів знищили ЗСУ на Херсонщині. Росія ж двічі атакувала парами Мі-8 ворог по Потьомкіному та поблизу Ольгіного. Втрат з боку України немає. Про це повідомляє оперативне командування “Південь”.

“Натомість нашими силами нанесено десять авіаційних ударів по ворогу.  З них три гелікоптерних і сім із застосуванням бомбардувальників та літаків штурмової авіації. П’ять разів уражено ворожі опорні пункти, три рази – скупчення живої сили та техніки на Херсонщині, два влучено в склади боєприпасів на Миколаївщині і Херсонщині”, – йдеться в повідомленні.

Українськими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад дві сотні вогневих завдань, в результаті чого вороже військо втратило 111 одиниць особового складу, гаубицю «Мста-Б», дві самохідні артилерійсько-мінометні установки «Нона-С», безпілотний літальний апарат типу «Елерон», 13 одиниць броньованої та іншої автомобільної техніки.

Підтверджено знищення командного і командно-спостережного пункту, ще шість складів з боєприпасами в Херсонському, Бериславському і Каховському районах