Переодягнувся в цивільний одяг і їздив Херсонщиною, щоб зібрати інформацію

Олександр під позивним Юань звільняє від окупантів Херсонщину. Йому 31 рік, половину свого життя він присвятив Збройним Силам України, спочатку навчання, потім контракт в армії, тепер війна. історію хлопця можна прочитати на сторінці угрупування військ “Каховка”.

«Надіюсь китайська валюта зайде в московію та захопить її. Сподіваюсь росію розтягнуть по маленьким шматочкам та більше такої країни не існуватиме», – так жартома розказує про свій позивний.

Олександр розповів що спочатку дійсно було тяжко перші декілька тижнів, він не розумів що взагалі відбувається, він не міг повірити, що росія почала війну, адже вважав це рішення дурницею.

“Перші декілька тижнів, я зі своїм другом їздили на власному транспорті, перевдягнені в цивільний одяг по території Херсонської та Миколаївської областей та збирали якомога більше інформації про ворога, ми йшли по перед нього, прораховуючи його дії та відправляючи зібрану інформацію далі до командирів. Сказати що було страшно, це нічого не сказати, але ми розуміли, що просто сидіти на місці ми не зможемо тому і ризикували».

Наразі Олександр сподівається, що незабаром Україна здобуде перемогу.

“Зараз нам всім складно, бо тактика у нас схожа. Всі ми керуємося радянськими схемами, статутами, єдине, чому ми почали зараз просуватися вперед, це вміння знаходити нестандартні підходи ведення бойових дій. Ворог не очікує від нас таких дій, якщо чесно ми і самі іноді маємо сумніви, сильно ризикуємо власним життям, але все це заради бажаної перемоги».