ЗСУ знищили російські склади боєприпасів на Херсонщині

Тричі протягом дня винищувачами та штурмовиком росія завдавала ракетних ударів по позиціях ЗСУ в Бериславському районі на Херсонщині. Обійшлось без втрат. Про це повідомляє оперативне командування “Південь”. 

Натомість, одному зі штурмовиків нанесено ураження. Результати дорозвідуються.

“Нашою авіацією нанесено 18 ударів по командним і опорним пунктам, по складах з боєприпасами і пально-мастильними матеріалами та по логістично-транспортних потужностях. Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано низку вогневих завдань по 9 пунктах управління, 2 поромних переправах, 2 пунктах управління безпілотниками, по засобах протиповітряної оборони та по скупченню ворога.

В ОК Південь повідомляють, що триває вогневий контроль над Антонівським, Каховським та Дар’ївським мостами.

“Встановлено, що за підсумками бойового дня ворожі сили зменшились на 102 одиниці особового складу, 6 танків, гаубицю «Мста-Б», реактивну систему залпового вогню «Град», мобільний 120-ти мм міномет, 8 одиниць авто-бронетехніки. Знищено 5 складів боєприпасів в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах. Уражено пункт управління безпілотниками в районі Правдиного та поромна переправа біля Козацького”, – йдеться в повідомленні.