Звільняючи Херсонщину, загинув активіст з Одеси Сергій Коновалов

У боях за Херсонщину загинув Сергій Коновалов, друг «Роланд». Про смерть воїна повідомляють на сторінці ДУК ПС. 

“Відданий націоналіст, він долучився до патріотичного руху в зовсім юному віці – у 9 років. Приймав участь у всіх силових акціях проти проросійських колаборантів ще до Майдану, у 2015 році будучи 16 річним юнаком намагався втікти воювати у ДУК «Правий сектор»”, – йдеться в повідомленні.

Дочекавшись повноліття таки поїхав воювати разом з правосекторівцями. Після повернення очолив Праву Молодь Одещини, займався активною діяльністю по розбудові організації, пропагандою ідей українського націоналізму серед містян, вишколами та вуличними акціями. Пізніше був призваний на строкову службу, але підписав контракт з 10 окремою гірсько-штурмовою бригадою, воював у складі підрозділу артилерійської розвідки.

“Контракт скінчився в грудні 2021. По приїзду додому поховав батька, допомагав матері по господарству та планував влаштуватися на роботу вчителем історії, щоб і далі виховувати молодь в дусі любові до України. Вранці 24 лютого був першим в черзі в військкоматі. Потрапив у 28 окрему механізовану бригаду, з березня воював на підступах до Миколаєва та Херсона. Звільняючи Херсон, віддав своє молоде життя в бою”, – повідомляють в ДУК ПС.

“Ми не можемо описати наскільки це велика втрата для нас, для рідних, для всіх хто знав Роланда. Він завжди був позитивним та усміхненим, він вірив, що життя – це боротьба. Ми обов‘язково довершимо справу його життя та звільнимо нашу державу від окупантів”, – додають друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *