З’явились деталі про російську радіолокаційну станцію, яку ЗСУ знищили на Херсонщині

З’явилися фотографії російської РЛС, яка згоріла в селищі Лазурне, Херсонської області, на одній з недобудованих баз відпочинку. Це одна з найновіших розробок російського ВПК – РЛС 48Я6-К1 “Подлет-К1”. Вона була прийнята на озброєння у 2015 році. Про це розповів авіаційний експерт Віталій Трубников.

“Це універсальна мобільна трикоординатна станція радіолокації з фазованою антенною решіткою кругового огляду для виявлення повітряних цілей на малих і гранично малих висотах в умовах складних перешкод. Вона може слугувати цілевказівником для систем ППО С-400 і “Панцирь-С1″. Серед її заявлених переваг виявляє цілі на відстані до 200 км і на висоті до 10 км, зокрема БПЛА і крилатих ракет”, – пише Трубников.

Розташування цієї РЛС точно на лінії між Миколаєвом і Севастополем, можливо, вказує на те, що поставили її туди для полювання на далекобійні ракети для HIMARS і M270. Проте, два дні тому на цю базу “Чайка”, за словами місцевих, прилетіло 2 ракети і там все згоріло: боєприпаси, штаб, казарми окупантів і новітня РЛС “Подлет-К1”.