Армія РФ на Херсонщині змінила тактику і почала використовувати дрони проти мирних жителів (відео)

Російська армія на Херсонському напрямку змінила тактику і почала використовувати дрони проти жителів населених пунктів правобережної території області. Про це в етері загальнонаціонального марафону заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

Це відбувається через те, що Сили оборони тримають під контролем ситуацію на лівобережжі і не дають російській армії повною мірою обстрілювати Херсонщину.

“Зараз обстрілів стало менше, але за добу одна людина загинула та десять – поранені. Це через те, що ворог застосовує нову тактику. Наша контрбатарейна робота не підпускає їх близько, тому вони почали використовувати дрони”, – каже

Тепер армія РФ використовує не тільки розвідувальні дрони, а й ті, які знадні переносити та скидати боєприпаси.

“Це досить небезпечно, треба бути дуже уважними, не завжди можна навіть попередити про таку небезпеку з огляду на тактику використання цієї зброї. Тому всіх мешканців правобережної Херсонщини попереджаємо про небезпеку з неба, треба уникати скупчення людей. Ця тактика проти цивільного населення росіянами використовується віднедавна”, – попередила Гуменюк.