Армія РФ продовжує обстрілювати Херсон з тимчасово окупованого лівобережжя (відео)

Російські військові не припиняють обстрілювати Херсон. Вибухи в місті лунали вночі та вдень восьмого лютого. Внаслідок обстрілів пошкоджені будинки, вибиті вікна в дитячому садку. Про це повідомляє Суспільне.

Олександр мешкає у центрі Херсона. Говорить, вчора ввечері було гучно. Сьогодні, обстріл розпочався об 11:30. Він у цей час був в одному з дитячих садків.

“В центр реабілітації дітей інвалідів попало, потім поряд у 20-й садок попало, в будинок. Дитячий садок пошкоджений, вибито скло. Зараз плануємо замовляти USB панелі, бригада соціальної служби буде допомагати”, – каже Олександр.

Нічні обстріли центру міста чула і херсонка Наталя.

“Кажуть люди чотири вибухи були. Слава Богу, що мало жертв серед людей. Ми зараз про це говоримо, а кожні п’ять хвилин не знаєш, що на тебе чекає. Тому живемо молитвами і на допомогу Божу сподіваємося”, – говорить Наталя.

В дитячому садку вибуховою хвилею вибило 26 вікон і п’ять дверей, говорить голова пресофісу обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков. Також сьогодні російський снаряд влучив у приватний будинок.

“Вже сьогодні ми маємо з артилерії обстріл житлового приватного сектору. Снаряд потрапив в будинок, де знаходився чоловік зі своїм сином. Вони на щастя отримали легку контузію та легкі пошкодження”, – розповів Олександр Толоконніков.

Ситуація в Херсоні на сьогодні залишається напруженою, але контрольованою. Російські військові продовжують обстрілюють місто з тимчасово окупованого лівого берега, розповів пресофіцер тактичної групи “Грім” Дмитро Плетенчук.

“На жаль, надійшла інформація, щодо як мінімум одного загиблого у місті Херсон та одного поза межами міста на території Херсонської області. Зараз інформація щодо постраждалих уточнюється. Обстрілюються в першу чергу житлові райони. Окрім того інформація щодо обстрілів інфраструктури також уточнюється”, – каже Дмитро Плетенчук.