Безкоштовним потягом з Херсона наразі евакуювались майже шість тисячі людей

Про це Мінреінтеграції повідомило в Telegram, посилаючись на слова віцепрем’єр міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  України Ірини Верещук. 

Ірина Верещук порадила жінкам з дітьми, маломобільним та людям з інвалідністю записуватися заздалегідь. Оскільки для них можуть знадобитися особливі умови транспортування, які потрібно передбачити.

“Загалом люди довго не чекають черги на потяг. Все залежить від того, наскільки складним є шлях до потяга. Якщо це маломобільні особи, які додатково потребують карети швидкої допомоги, то їм, доведеться трішки почекати. Як правило, все відбувається швидко”, – уточнила віцепрем’єрка.

Потяги курсують з Херсона, Миколаєва, Одеси та Кривого Рогу. Укрзалізниця надаватиме потрібну достатню кількість вагонів.

“З кількістю людей, яких ми можемо перевезти безкоштовно, не виникає питань. Головне – це інформація й обізнаність. І я вдячна всім, хто доносить людям всю необхідну інформацію. Місцева влада зі свого боку також має бути більш активною, щоб люди знали, що є безкоштовні можливості щодо транспортування”, – резюмувала Ірина Верещук.

Нагадуємо, з питань евакуації можна звертатися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Або ж скористатися чат-ботом.