Боєць спецпідрозділу поліції Сергій Волоткевич звільняв Херсон, а тепер мріє звільнити всю Херсонщину та дійти до Криму

Його позивний – «Старий». Сергій – досвідчений боєць, багато років служив у спецпідрозділі поліції Херсонщини, з 2015 року брав участь в АТО, а з початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України пішов захищати нашу землю. Про Сергія написало видання «Херсонщина за День».

На війні отримав від побратимів позивний «Старий», як найдосвідченіший у підрозділі. Брав участь у звільненні правобережжя Херсонської області, встановлював державний прапор України на будівлі сільради у селі Станіслав, а коли наші військові 11 листопада 2022 року зайшли в Херсон, то встановив прапор на будівлі обласної державної адміністрації. 

“Сергій родом із Херсонщини, народився в с. Інгулець. З дитинства мріяв стати військовим й після закінчення служби в армії пішов до органів внутрішніх справ. Відмінна спортивна підготовка дозволила хлопцю служити у спецпідрозділі поліції та виконувати найскладніші завдання. Сергій – призер багатьох змагань з дзюдо, бойового самбо та гирьового спорту, завоював понад 160 медалей”, – йдеться в повідомленні редакції.

Поліцейський згадує, що коли звільняли села Херсонщини, то люди виходили до наших воїнів зі сльозами на очах, дякували, обіймали, виносили кавуни та хотіли хоч чимось пригостити захисників України: 

“Ми знаємо, заради кого і чого воюємо, вдома на нас усіх чекають рідні та друзі, і ми робимо все для того, щоб пришвидшити наше повернення додому – і тільки з перемогою”. 

Дізнавшись про утворення штурмової бригади «Лють», зрозумів, що має бути саме у її складі:

“Це воєнізований підрозділ, в якому служать досвідчені працівники поліції, і я готовий ділитися своїм бойовим досвідом з іншими. Це допоможе нам вибити росіян з Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Херсонщини та Криму. Ми вийдемо на кордони 1991 року”.