Буданов розповів, чому росіяни не зробили псевдореферендум у Херсоні

Плани росії щодо Херсона не вдалось втілити через кадровий голод. Про це розповідає начальник Головного управління розвідки МО генерал-майор Кирило Буданов.

Він зазначив, що у росіян дуже сильний кадровий голод. Ті персони [потенційні колаборанти], на яких вони робили ставку перед війною, у багатьох випадках себе абсолютно не виправдали. Певна кількість людей погодилася на співпрацю. Але досить невисокий відсоток із тих, хто це зробив, насправді здатен керувати хоча б якимось районом міста. На його думку, головна проблема — це кадровий голод.

“Далі питання: що вони хочуть створити? У хворому розумі російського керівництва є дві ідеї, які вони плекають. Перша — це відтворення Таврійської губернії, яка існувала нетривалий час у Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини і навіть трохи Донецької області і Запоріжжя, з адміністративним центром у місті Сімферополь. Це та ідея, яку вони зараз проштовхують”, зазначив Буданов.

Друга ідея, яку нечасто можна почути, проте вона має місце, — так зване Небесне місто.

“Це Одеська область, Херсонська область, частина Миколаївської області, місто Дніпро і частина Донецької області. Була така концепція. Ще раз кажу: це — хворий розум”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *