Херсонець виїхавши з російської окупації на Київщину розпочав там власну справу (відео)

Підприємець Олексій Александров втратив бізнес у Херсоні, після виїзду з російської окупації відновив виробництво вже на Київщині. Своєю історією підприємець поділився з Суспільним.

Через російську агресію двічі втратив власний бізнес – у 2014 році і з початком повномасштабного вторгнення Росії ав Україну. Зараз херсонець Олексій Александров переїхав на Київщину, де почав свою справу спочатку.

“Вподобання з’явилося ще в молодшої доньки, вона почала ходити на різні кулінарні майстер-класи. Я звик до того, що хобі має приносити якийсь дохід, тому кухня стала вже й бізнесом”, – говорить Олексій Александров.

Олексій співзасновник громадського об’єднання “Шефс клаб”, який з перших днів війни готував їжу для херсонців.

“З початку війни ми, як спільнота почали готувати для тих, хто цього потребував в Херсоні. Ми готували спочатку для медичних працівників – це були станції швидкої допомоги, потім лікарі обласної лікарні, лікарні міської лікарні Тропіних, потім вже й пацієнти додалися. Потім дуже швидко додалися переселенці з передмість Херсона – це коли вже постраждали Антонівка, Садове”, – каже чоловік.

На Київщині Олексій займається виготовленням страв довготривалого зберігання – каші з м’ясом і різними гарнірами та перші страви. Завдяки зручному пакуванню, його продукція популярна серед військових.

“Ми робимо консерви, але на сучасному рівні. Ми фасуємо їх не в жерстяні банки, не в скляні банки, як звикли до цього вдома. Ми фасуємо їх у м’які пакети, так звані реторт-пакети”, – говорить Олексій.

Найкращі продукти, каже Александров, вирощуються на Херсонщині, до того ж місцева кухня багата на кулінарні рецепти.

“В Україні досить смачні продукти, з яких можна багато чого готувати, і цього вистачає, щоб насолоджуватися. Тим більше, що ми звикли до південних овочів, південних фруктів – мені здається, що це найкраще, що є в Україні. Це те, що визріває на нашому сонці. На сьогодні можна сказати, що українська кухня на високому рівні, на дуже високому”, – каже підприємець.

Родина Александрова допомагає не лише військовим, а й переселенцям.