До Берислава подали електроенергію та під’єднують перших абонентів

До Берислава на Херсонщині 30 грудня подали електроенергію та вже під’єднують до мережі перших абонентів. Про це в етері загальнонаціонального марафону повідомив керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

“Вже зараз 75 населених пунктів зі світлом, і ми продовжуємо активно робити все, щоб і інші населені пункти були освітлені”, – сказав Толоконніков.

Також він повідомив, що вдалося доставити у мікрорайон Корабел у Херсон генератор, це дасть можливість забезпечити людей, що там живуть, водою.

“Там постійні обстріли, тому весь час ми говоримо, що потрібно виїжджати. Є безкоштовна евакуація, є куди їхати. Але люди хочуть залишатися у своїх домівках, зустрічати Новий рік попри обстріли в Херсоні. Вони все розуміють, розуміють ці ризики для життя”, – сказав Толоконніков.

За його словами, у період із 11 листопада і до сьогодні з Херсонщини евакуювали близько десять тисяч людей.

Відомо, що зранку того ж дня російські війська обстріляли Берислав. Снаряди влучили на подвір’я поруч з багатоповерхівкою. Вибуховою хвилею та уламками від снарядів у будинку вибито вікна. Згодом,  обстріляли приватний сектор у Бериславі, повідомив міський голова Олександр Шаповалов.

“Зранку дуже сильні були обстріли. Влучання було у приватному секторі. Зараз у нас немає можливості порахувати скільки будинків пошкоджено та зруйновано, бо небезпечно ходити по вулиці”, – каже Шаповалов.