Херсонщина отримала 30 тонн допомоги від Дніпропетровщини

Мешканці Високопільської громади, що на Херсонщині, отримали від Дніпропетровщини, дві багатотонні фури продовольства. Це допомога  для людей, котрі пережили сім місяців окупації. Та тих, хто повернувся додому – у звільнені від ворога села і селища. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.  

“Передали Херсонщині черговий гуманітарний вантаж. Він прибув до Високопільської громади. У машинах понад 30 тонн різноманітного продовольства для місцевих мешканців. Це вже друга гуманітарна поставка до цієї громади. На початку грудня відвезли туди провізію, генератори та бензопили. Цього разу ми передали борошно, олію та цукор. А ще – крупи, макарони та згущене молоко”, – зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

За кермом однієї з фур був Олександр. Ще до від’їзду з Дніпра він поділився, який, на його думку, мають вигляд території, що місяцями тероризував ворог.

“Уявляю, що там розбиті будинки. Все ж під обстрілами було. Спорожнілі населені пункти”, – ділився Олександр.

На момент звільнення у громаді залишалося трохи більше тисячі місцевих. Це 10% від усього населення. Та люди поступово повертаються. Їх вже майже чотири тисячі.

Костянтин раніше доставляв гуманітарну допомогу Миколаївській області. Цього разу тримав курс на Херсонщину. Каже, люди приймають допомогу з вдячністю.

“Ще раніше колеги розповідали, що люди у Високопіллі зустрічали їх оплесками та плакали. Це сумно. Та водночас приємно від відчуття, що й ти допомагаєш людям, доставляючи допомогу”, – розповів Костянтин.