Інформація щодо російських обстрілів за минулу добу шостого січня Херсонщини

На Херсонщині російська армія не припиняє здійснювати обстріли населених пунктів вздовж правого берега річки Дніпро. Російські окупанти 39 разів обстріляли територію області. Мирні населені пункти  атакували з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків. Про це повідомила Херсонська міська рада на Telegram-каналі.

Пошкоджено цивільну інфраструктуру Чорнобаївки, Антонівки, Берислава, Золотої Балки та Херсона, є постраждалі серед мирних жителів. Минулої доби через російські обстріли загинула одна людина, семеро мешканців Херсонщини дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Херсон армія РФ вкривала вогнем дев’ять разів. Під ударом ворожої армії були житлові квартали міста. Снаряди влучили в приватні та багатоквартирні будинки на територію та у будівлі, підрозділу пожежно-рятувальної частини.

Пресофіцер тактичної групи “Грім” Дмитро Плетенчук розповів про наслідки обстрілу пожежної частини у Херсоні.

“Росіяни обстріляли ще одну міську пожежну частину, де знаходиться техніка для порятунку людей. Вбито пожежника, який не воює зі зброєю у руках, ще чотирьох осіб травмовано. Російська армія намагається зруйнувати всі структури, які важливі для життєзабезпечення міста, в тому числі лікарні та пожежні частини. Виправдати обстріл цивільних об’єктів ніяк не можна”, – розповів Дмитро Плетенчук.