ЗСУ обстріляли колону росіян, яку супроводжували зрадники з поліції

Росіяни обстріляли місто Херсон 24 грудня. Однак поплатились за це, ЗСУ обстріляли російські позиції на лівому березі Херсону. Про це в ефірі 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань. 

24 грудня 2022 року був страшний день тотального обстрілу Херсона, коли загинуло 16 херсонців, було 64 поранених. Однак, зауважив депутат, ця доба закінчилася масовим обстрілом росіян та їхніх вогневих позицій на лівому березі Дніпра. Українські збройні сили обстрілювали окупантів від Забарино до Каховки.

Генштаб підтвердив удар ЗСУ по штабу окупантів у Забарино. Це елітне село відоме своїми дачами та базами відпочинку.

Депутат згадав і повідомлення про обстріл колони росіян неподалік Олешок, що рухалася з Генічеська. Колону супроводжували так звані поліціянти, яких понабирали з місцевих колаборантів в Генічеську.

“Спочатку їх заманювали високими зарплатами та обіцяли, що вони будуть перебувати винятково в Генічеську, а згодом виявилося, що їх почали передислоковувати ближче до узбережжя Дніпра аби контролювали блокпости і супроводжували військові колони”, – сказав Сергій Хлань.