Херсонщину відвідають Культурні Сили і Рух об’єднання «Разом!»

Деокуповані міста Херсонськоі області 11-12 березня 2023 року відвідають Культурні Сили з Рухом об’єднання «Разом!». Про це пише видання МОСТ.

“Місія руху – це підтримка мешканців деокупованих територій на культурному, освітньому, духовному, гуманітарному та адміністративному рівнях. Саме тому рух об’єднання “Разом!” долучає артистів, волонтерів та громадські організації для допомоги Херсонщині”, – йдеться в повідомленні.

За два дні Культурні Сили відвідають п’ять населених пунктів Херсонської  області та місто Херсон:

  • с. Кочубеївка;
  • с. Велика Олександрівка;
  • с. Борозенське;
  • с. Надеждівка;
  • с. Миролюбівка.

“В кожному місті та селищі ми організуємо концерт за участі артистів різного жанру: Коля Сєрга – очільник Руху об’єднання “Разом!”, Володимир Остапчук, гурт thekomakoma, комікеса Лєра Мандзюк, Мойсей Бондаренко, Влада Бучко, Вадим Буздиган, лялькар Валерій Дзех”, – йдеться в повідомленні артистів.

До жителів Херсонщини вже вдруге приїдуть волонтери зі Львова. БО «Центр Волонтерства та Захисту» та очільник організації Андрій Немировський привезуть понад півтора тонни подарунків для дітей та жінок Херсонщини. Також до Руху об’єднання “Разом!” долучилися б’юті волонтери. До жителів Херсонщини приїдуть перукарі, масажисти, бровісти, які створять справжню магію краси. А для дітей пройдуть масйтер-класи від волонтерського фонду Ufuture.