У Херсоні повідомили про підозру прихильнику РФ

Працівники слідчого управління спільно з Управлінням стратегічних розслідувань за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури викрили прихильника РФ.
“Мешканець Херсону, який раніше працював на залізниці, підтримав російську окупаційну владу, агітував колег отримувати російські паспорти та підтримував проведення незаконного референдуму на тимчасово окупованій території Херсонської області. Також поліція встановила, що в травні 2022 року підозрюваний добровільно зайняв посаду «заступника начальника підприємства – начальника відділу кадрового забезпечення» так званого «державного унітарного підприємства Херсонська залізниця». Слідчі з’ясували, що новопризначений заступник агітував людей та здійснював підбір кандидатів на посади у незаконно створене підприємство. Він здійснював контроль робочого часу, агітував працівників до вступу в профспілку незаконного органу, яка забезпечить відпочинок та лікування працівників та їх дітей у АР Крим, Республіці Карелії та м. Сочі Краснодарського краю РФ, – йдеться в повідомленні поліції.
Поліцейські провели обшук за місцем проживання фігуранта, вилучили монети, нагрудний знак та нагрудну зірку РФ, «Z»-символіку, документи, комп’ютерну техніку та прапор РФ.
Під час деокупації Херсона підозрюваний втік на лівобережжя, тож йому заочно повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 111-2 «Пособництво державі-агресору».