Херсонська дизайнерка, яка робить букети з мила залишивши власну студію вдома відновила свою справу в Києві

Херсонська дизайнерка Анастасія Шквира залишила власну справу вдома та почала все з нуля в Києві. Свою історію вона розповіла Суспільному.

Анастасія Шквира прикрашає букети, які створює до великоднього ярмарку вербовими гілочками та великодніми зайчиками, а також писанками з українською символікою.

“Вони не такі, як кускове мило, яке ми звикли бачити. Це новинка, яка появилась в Україні Я почала цим займатися приблизно три роки тому”, – говорить Анастасія.

Анастасія володіє різними техніками створення букетів з мила. В Херсоні майстриня відкрила власну студію, яку довелося покинути.

“Чоловік прийняв рішення, що потрібно їхати. Ми виїхали, як є, кинули тільки візочок для дитини, якихось пару речей і поїхали”, – каже дизайнерка.

Анастасія відновила свою справу вже в Києві. Після звільнення Херсона з’явилася можливість забрати зі своєї студії матеріали для виготовлення букетів.

“Мене дуже здивувало, що шанувальниками моєї роботи стали саме військові. І мені дуже приємно, що моя робота приносить людям радість, вона їх надихає. Я бачу, які в них усмішки, як їм це подобається”, – говорить Анастасія Шквира.

Букети в жінки замовляють на подарунки, декор, і просто для гарного настрою.

“Коли ти не опускаєш руки, коли ти заряджаєшся своєю справою, ти можеш заряджати на це інших людей, які перебувають у смутку, які думають, що все втрачено, що не можна повернутися до минулого життя”, – каже Анастасія.