Історія повернення літньої жінки з окупованої Росією території на Херсонщині

Історія повернення старенької жінки з окупованої Росією території на Херсонщині. Про історію, того, як змогли повернути жінку на підконтрольну Україні територію пише Мінреінтеграції на своєму Telegram-каналі. 

Напередодні Великодня за сприяння Мінреінтеграції вдалося повернути в Україну до рідних та близьких стареньку жінку. В грудні минулого року до відомства звернулася її донька, яка розшукувала свою літню матір. Старенька залишилася на тимчасово окупованій Росією території Херсонщини. Як з’ясувалося згодом, вона була тяжко поранена і її російські окупанти незаконно вивезли в Генічеськ.

“Разом з волонтерською організацією «Допомагаємо виїхати» стареньку вдалося вивезти з тимчасово окупованого РФ міста через територію Росії та Білорусі. Тяжкохвору жінку на кордоні з Білоруссю забрала швидка допомога з міста Кривий Ріг. Саме в Кривому Розі на неї чекає дочка, яка, не втрачаючи надії, зробила все, щоб повернути свою маму додому”, – йдеться в повідомленні Міністерства.

Разом нам вдалося допомогти ближньому і в цей світлий Великодній день возз’єднати ще одну сім’ю. Це приклад мужності українки, яка, попри важкий стан і свій немолодий вік, наважилася виїхати з тимчасово окупованої Росією території.