Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки (відео)

Волонтерка Тетяна Ахтеменко після звільнення Херсона під постійними обстрілами допомагає жителям Антонівки. Вона їздить туди двічі на тиждень, тому що люди залишились без можливості купувати продукти. Про волонтерку з Чорнобаївки написало Суспільне.

Тетяна Ахтеменко в Антонівці з самого ранку починає годувати собак та котів.

“Хочемо подякувати усім небайдужим людям, які нам допомагають, які нам передають кошти, бо їх дуже багато, треба чимось годувати. Варимо каші, купляємо корм. Так починаємо наш ранок”, – каже Тетяна.

Волонтерка Тетяна Ахтеменко двічі на тиждень возить корми для тварин, ліки, хліб, продукти та засоби гігієни для людей.

“До війни я мала своє кафе в Чорнобаївці. Його спалили військові РФ, які там проживали до того часу. П’ятнадцять років моєї роботи згоріло за годину”, – говорить Тетяна Ахтеменко.

Допомогу доставляють також до Кіндійки та Східного. Активно їздити Тетяна почала після звільнення Херсона.

“У людей вже не було ні хліба, ні продуктів. Ми максимально долучилися до цієї допомоги завдяки нашим друзям. Потім виставили інформацію про цю допомогу в Facebook і таким чином зібрали команду помічників, які нам допомагають”, – каже волонтерка.

В Антонівці нині не працює жоден магазин, говорить  Олександр. Все через постійні обстріли селища.

“Вчора тут ганяв за волонтером дрон з гранатою. Догнав, мопед пошкодив. При мені особисто пожежники приїжджали, газовики приїжджали. Газель газовиків на центральній вулиці теж розбита”, – говорить місцевий житель Олександр Сипченко.

Не один раз була під обстрілом і волонтерка Тетяна Ахтеменко.

“Одного разу не доїхала 50 метрів – вибух, влучало і до нашої Тетяни, якій ми теж збирали допомогу, бо це ж друге влучання в її будинок. Коли звернула вже на свою вулицю, накрило нас осколками”, – говорить волонтерка.

Фінансово допомагають херсонцям, і зокрема антонівцям, жителі Одеси, Києва та інших міст. Саме вони перераховують гроші. Багато серед благодійників знайомих жінки та рідних.

“У мене там мої батьки, мої всі друзі, моя рідня, – тому хочеться допомогти їм у цей складний час, щоб вони не були покинутими, і розуміли, що ми поруч і завжди готові допомогти”, – каже Тетяна Ахтеменко.

Нині в Антонівці проживають переважно люди похилого віку, які не мають можливості виїхати в місто за продуктами та іншими необхідними речами.

“Слава Богу, що є такі люди, які нам не бояться возити продукти під кулями, під снарядами. Нам завжди сюди на Антонівку, на Шахтарське привозять. Велика їм подяка та їх батькам, що виховали таких дітей”, – говорить жителька Ольга Сабодаж.