Херсонські медики отримали бронежилети від Харківського заводу (відео)

Медики Херсонської області 21 березня безкоштовно отримали бронежилети від Харківського заводу засобів індивідуального захисту. 250 штук передали херсонським лікарям. Про це повідомляє Херсонська ОВА на своїй сторінці в Facebook.

Це допомога від Львівського Оборонного кластеру та Харківського заводу засобів індивідуального захисту. Розробкою захисного одягу серед інших фахівців займалися медики харківської «швидкої допомоги», щоб зробити його максимально зручним для своїх херсонських колег. У бронежелетах є кишені для зберігання необхідних медикам речей, також кріплення під турнікет.

Костянтин – головний фельдшер Херсонського обласного територіального центру екстреної медичної допомоги приміряв бронежилет. Даний захист має перший рівень безпеки.

“Це буде захист від скла та від якихось невеликих уламків. Це не буде дуже великий рівень захисту. Але все одно, коли бригада перебуває в автомобілі, навіть якщо щось потрапляє, уламки все одно летять. У кишенях можна буде тримати турнікети, якийсь перев’язувальний матеріал”, – розповів Костянтин.

Бронежилети також використовуватимуть лікарі під час евакуацій поранених.

“Медики в Херсоні працюють дуже важко. Річ у тому, що всі наші бригади можуть виїжджати на виклики, пов’язані з мінно-вибуховою травмою. Тому що влучання є в кожному районі міста і медики завжди знаходяться в небезпеці”, – говорить Костянтин.